категорії: блоґ-запис

Анонс прес-конференції: "Еліта-центр по-васильківські"

теґи: Васильків, УНІАН, прес-конференція

Анонс прес-конференції: "Еліта-центр по-васильківські"

Як влада та правоохоронні органи міста Васильків створили свою будівельну піраміду на людьскіх сльозах

29 липня 2010 року о 13:30 відбудеться прес-конференція на тему "Еліта-центр по Васильківські".

Учасники прес-конференції: головний консультант комітету з питань правосуддя Верховної Ради України, заступник голови Партії захисників Вітчизни, заслужений юрист України Павло Барнацький та представники ошуканих владою українців.

Не дивлячись на економічну кризу і застій в будівельній галузі, скандали довкола нерухомості відбуваються із завидною постійністю. Корупції не знайомі кризисні стани. Ну а якщо справа йде про "халявні" будинки або квартири, то тут чиновники можуть творити справжні дива беззаконня.

Використовуючи службове становище влада та правоохоронні органи міста Васильків намагаються отримати квартири в особисту власність за рахунок простих громадян України. Прокурор і мер Васильківа вже особисто вибрали собі "свої" квартири в будинку. Тому, що вважають, що разом з посадою вони дістали необмежені можливості і повну безкарність в досягненні особисто своїх цілей.

Дії Васильківських керівників грубо порушують майнові права громадян України, відповідні скарги на корупційні дії міської влади вже поступили в Генеральну Прокуратуру і особисто на ім'я президента Віктора Януковича.

Анонс прес-конференції: "Еліта-центр
      по-васильківські"  Прес-конференція розпочнеться у четвер, 29 липня 2010 року о 13:30 у приміщенні УНІАН (Київ 1, вул. Хрещатик, 4). Реєстрація учасників і журналістів на місці.

Попередня акредітация за тел:

0952143864
0974091162

glavnred@gmail.com

Більше інформації на RTKORR.COM

http://www.rtkorr.com/news/2010/07/06/151835.new
Анонс прес-конференції: "Еліта-центр
      по-васильківські"